mobil: 607 811 688, 412 512 779
           ledkr@ledkr.cz
OTÁZKY

Máte otázky týkající se výživy a zdraví?

1stChoice má pro Vás odpověď!

1ST CHOICE

Co odlišuje 1st Choice od jiných značek?

Krmivo 1st Choice nové generace vyniká kvalitou složení, skvělou chutí a pomáhá Vašemu miláčkovi zůstat zdravým. Jak je to možné? 1st Choice zaručeně splňuje nutriční potřeby Vašich psů a koček jako nikdy před tím! Naše krmiva obsahují speciálně vybrané vzorce vitamínů a minerálních látek, které snižují riziko vzniku chronických onemocnění a posilují imunitní systém. Prosím, podívejte se na informační listy pro každý produkt.

Je krmivo 1st Choice uznávanou značkou specializující se na výživu zvířat?

Ano. Krmivo 1st Choice splňuje velmi přísná kritéria kvality. Nutriční hodnota těchto produktů dodržuje normy stanovené AAFCO

Mám si vybrat konkrétní krmivo nebo na tom nezáleží?

V zájmu podpory zdraví Vašeho zvířete, doporučujeme zvolit druh krmiva, který odpovídá specifickým potřebám zvířete, na základě následujících kritérií:

  • Věk: štěně nebo kotěte, dospělý nebo senior
  • Rozměry: malý, střední nebo velká (psí plemena)
  • Fyzická kondice: růst, údržbu, nadváha, alergie, březí atd.

Proč bych si měl koupit krmivo vyrobené v PLB?

Naše společnost PLB International se sídlem v Quebecu v Kanadě je zaměřena na kvalitu. Naše zařízení a vybavení soupeří s těmi z nejmodernějšími závody v tomto odvětví. Naše kontrolní protokoly jsou striktně dodržovány, protože naše továrna má certifikaci HACCP. Naše laboratoř ověřuje kvalitu našich produktů v každé fázi výrobního procesu, od příchodu surovin až po hotový výrobek. Náš tým odborníků na výživu a techniků úzce spolupracují na přípravě vynikající kvality směsí, které skvěle chutnají.

 

Jak mám přejít na novou značku nebo druh krmiva mého domácího zvířete?

Pokud musíte změnit značku nebo druh krmiva pro domácí zvířata. Měli byste změnu provádět postupně. Toto přechodné období, kdy krmíte starou a současně novou značkou může trvat 7 až 10 dnů. Při postupném zavádění nové značky krmiva se vyhnete případným zažívacím problémům Vašeho domácího mazlíčka.

Jaká je mimální doba spotřeby u krmiva 1st Choice?

Všechny druhy májí trvanlivost 14 měsíců. Datum expirace je uvedena na každém balení.

Je nějaký rozdíl ve velikosti denní dávky u krmiva nejvyšší kvality a levnější značky?

Krmiva zajištující vyšší úrovně metabolizovatelná energie se podává v menších porcích. Obecně platí, že u kvalitnějších značek jsou porce menší, než u značek méně kvalitních.